Tutaj Pączkujemy

Poniżej publikujemy listę szkół i cukierni, w których odbywa się akcja "Wyślij pączka do Afryki". Jeśli nie ma na niej Twojej szkoły, a chcesz dołączyć do akcji, napisz do nas, odpowiemy Ci jak to zrobić.

 

Województwo Dolnośląskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Cukiernia

Wrocław

Cukiernia Tyszko
Aleja Pracy 7a
53-233 Wrocław

Wrocław

„Nugat”
Cukiernia – Piekarnia
Aleja Pracy 27e
53-231 Wrocław

Wrocław

Piekarnia Cukiernia
Grabarczyk
ul.Odkrywców 22
53-212 Wrocław

Szkoła lub przedszkole

Czerwona Woda

Szkoła Podstawowa
im Jana Pawła II
w Czerwonej Wodzie

Minkowice Oławskie

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy
w Minkowicach Oławskich

Nielubia

Szkoła Podstawowa
im. KEN
w Nielubi

Radków

Szkoła Podstawowa
w Radkowie

Wrocław

Niepubliczne Przedszkole
Lupikowo
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa
nr 47
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 8
im. Józefa Piłsudskiego
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 83
im. Jana Kasprowicza
we Wrocławiu

Wrocław

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy nr 1
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 76
z Oddziałami Sportowymi
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 81
im. Wandy Rutkiewicz
we Wrocławiu

Wrocław

Przedszkole nr 96
"Pod wesołym słonkiem"
we Wrocławiu

Wrocław

Przedszkole nr 94
"Plastusiowy Domek"
we Wrocławiu

Wrocław

Zespół Szkół Logistycznych
we Wrocławiu

Wrocław

Szkoła Podstawowa
nr 107
im. Piotra Włostowica
Wrocław

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Cukiernia

Dąbrówka
Bogdan Jarząb - Piekarnia, ciastkarnia
Dąbrówka 20, 87-214 Płużnica

Szkoła lub przedszkole

Borzymin

Szkoła Podstawowa 
im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
w Borzyminie

Bydgoszcz

Zespół Szkół Budowlanych
im. Jurija Gagarina
w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Zespół Szkół
Ogólnokształcących
nr 1 im. C.K. Norwida
w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych
im. Artura Rubinsteina
w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 32
im. Floriana Kaji
z Odd.Sportowymi
i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 20
im.Ks. Prymasa
Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Bydgoszczy

Bydgoszcz

International School of Bydgoszcz

Bydgoszcz

VI Liceum Ogólnokształcące 
im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Adama Mickiewicza
w Bydgoszczy

Inowrocław

Szkoła Podstawowa nr 16
im Jana Pawła II
w Inowrocławiu

Jaksice

Szkoła Podstawowa
im. W. Broniewskiego 
w Jaksicach

Lubraniec

Zespół Szkół
LO im. F. Becińskiego
Branżowa Szkoła I stopnia
w Lubrańcu

Łochowo

Szkoła Podstawowa
im.Jana Pawła II
w Łochowie

Terespol Pomorski

Szkoła Podstawowa
w Terespolu Pomorskim

Witoldowo

Szkoła Podstawowa
w Witoldowie

Województwo Lubelskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Szkoła lub przedszkole

Fiukówka

Zespół Szkół
w Fiukówce

Rzeczyca

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kornela Makuszyńskiego
w Rzeczycy

Województwo Lubuskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

 

 

Cukiernia

Bogdaniec

PIEKARNIA  BOGDANIEC S.C
Leszek Wojtkowiak
&
Karina Wojtkowiak.

Gorzów Wielkopolski

Coctail - Bar
Cukiernia Śnieżka
Jan Frank
w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Chrobrego 29A

Gorzów Wielkopolski

Jutrzenka
Centrum Dekoracji Cukierniczych
Zychla S.J.
ul. Słoneczna 7a
w Gorzowie Wlkp.

Świebodzin
Król Stanisław, Stefania,Przemysław
Piekarnia s.c.
Wilkowo 81
66-200 Świebodzin
 

Szkoła lub przedszkole

Drezdenko

Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza
w Drezdenku

Gorzów Wielkopolski

SP nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
im. T. Kościuszki
w Gorzowie Wlkp.

Gorzów Wielkopolski

Zespół Szkół
Mistrzostwa Sportowego
W Gorzowie Wlkp.

Jenin

Szkoła Podstawowa
im. Włodzimierza Korsaka
w Jeninie

Lubczyno

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Lubczynie

Lubieszów

Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego
w Lubieszowie

Nowa Sól

Publiczna Szkoła
Podstawowa nr 1
im. Tadeusza Kościuszki
w Nowej Soli

Nowa Sól

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Urszuli Ledóchowskiej
w Nowej Soli

Nowa Sól

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego "ELEKTRYK"
w Nowej Soli

Olbrachtów

Szkoła Podstawowa
w Olbrachtowie

Ołobok

Szkoła Podstawowa
im. Boh. Powstania Warszawskiego
w Ołoboku

Różanki

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Różankach

Trzebiechów

Zespół Edukacyjny
w Trzebiechowie

Trzebiel

Szkoła Podstawowa
im. Orła Białego
w Trzebielu

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Władysława Broniewskiego
w Zielonej Górze

Zielona Góra

I Liceum Ogólnokształcące
im.Edwarda Dembowskiego
w Zielonej Górze

Województwo Łódzkie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

podaj nazwę szkoły, cukierni, kawiarni, adres, województwo, osobę do kontaktu (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail)

Parafia

Kutno

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Św. Jana Chrzciciela
w Kutnie

Szkoła lub przedszkole

Kutno

Publiczna Katolicka
Szkoła Podstawowa
im. Świętego Stanisława Kostki
w Kutnie

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 23
im. Marii Bohuszewiczówny
w Łodzi

Łuszczanowice

Publiczne Przedszkole
Samorządowe
w Łuszczanowicach

Michowice

Szkoła Podstawowa
im. Janusza Korczaka
w Michowicach

Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego
w Piotrkowie Trybunalskim

Województwo Małopolskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Brzeszcze

DARYMEX
ul. Siedliska 124
32-620 Brzeszcze

Gorlice

21 Drużyna Harcerska
Leśni z hufca ZHP
im. hm. Marii Rydarowskiej
w Gorlicach

Gorlice

1 Drużyna Starszoharcerska "Orlęta"
 ZHP Gor­lice

Cukiernia

Chrzanów

Cukiernia Stefanka
sklep w Chrzanowie
Rynek 4

Chrzanów

Małecki Jan
Zakład cukierniczy
32-500 Chrzanów
Dolomitowa 2

Gruszów Wielki

Cukiernia "Sokołowskich"
Bożena i Mariusz Sokołowscy
33-200 Gruszów Wielki 5a

Kaszów

Pracownia Piekarniczo-Cukiernicza
“Łysa Góra” Ewa i Janusz Trojan
Kaszów 570,
32-060 Liszki

Kraków
Kuchnia Wiler SC
ul. Gajowa 8/1
30-426 Kraków
Krynica Zdrój

Piekarnia
Sekuła
Lucjan Sekuła
w Krynicy Zdroju

Łękawica

Starostka Jan
Zakład Piekarsko-Cukierniczy
33-156 Łękawica 92

Myślenice

Cukiernia
Magdalena i Jan Dziadkowiec
ul. Niepodległości 6
32-400 Myślenice

Oświęcim

cukiernia-piekarnia
AWA
Garbarska 14A
32-620 Oświęcim

Spytkowice

Piekarnia "Maja"
Kazimierz i Tomasz Stańczyk s.c.
34-116 Spytkowice
ul. Wadowicka 125

Zakopane

Piekarnia ZAREMBA
Mieczysław Król-Muma
Jaszczurówka 10
Zakopane

Zakopane

Piekarnia "Karpiel"
Andrzej Karpiel Jakub Karpiel
Chyców Potok 8
Zakopane

Zakrzów

Piekarnia w Zakrzowie
Zakrzów 183
34-145 Stronie

Parafia

Kraków

Parafia
p.w. Matki Bożej Częstochowskiej
w Krakowie - Olszanicy

Kraków

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe
w Mistrzejowicach
Kraków

Nowa Biała

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
w Nowej Białej

Ostrowsko

Parafia Rzymsko-Katolicka
p.w. św. Michała Archanioła
w Ostrowsku

Tarnów

Stowarzyszenie
Inicjatywa Młodzi Misjom
Diecezji Tarnowskiej

Zakrzów

Rzymsko-Katolicka
Parafia
p.w. Św. Anny
w Zakrzowie

Szkoła lub przedszkole

Andrychów

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Andrychowie

Baczyn

Zespół
Szkolno-Przedszkolny
w Baczynie

Barwałd Górny

Szkoła Podstawowa
im. Karola Wojtyły
w Barwałdzie Górnym

Bieńkówka

Szkoła Podstawowa
im. Św. Królowej Jadwigi
w Bieńkówce

Bochnia

II Liceum Ogólnokształcące
im. Orła Białego
w Bochni

Bochnia

I Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Kazimierza Wielkiego
w Bochni

Bogdanówka

Szkoła Podstawowa
w Bogdanówce

Brzeszcze

Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stanisława Staszica
w Brzeszczach

Bysina

Szkoła Podstawowa
im ks. kard.
A.S. Sapiehy
w Bysinie

Bysina

Przedszkole Samorządowe
w Bysinie
im. Księcia Kard.
Adama Stefana Sapiehy

Bystra Podhalańska

Szkoła Podstawowa
im. św. Jana Kantego
w Bystrej Podhalańskiej

Chechło

Szkoła Podstawowa
im.Tadeusza Kościuszki
w Chechle

Chechło

Przedszkole
w Chechle

Chrzanów

Szkoła Podstawowa nr 5
im. ks. Michała Potaczały
w Chrzanowie

Chrzanów

Szkoła Podstawowa nr 8
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Szarych Szeregów
w Chrzanowie

Ciche

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Cichem

Czarny Dunajec

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Czarnym Dunajcu

Czernichów

Zespół Szkół
Rolnicze Centrum Kształcenia
Ustawicznego w Czernichowie

Czernichów

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Czernichowie

Czerwienne

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Andrzeja Knapczyka –Ducha
w Czerwiennem

Czubrowice

Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz"
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Czubrowicach

Dąbrowa Tarnowska

Publiczna Szkoła Podstawowa
im.Jana Pawła II
w Dąbrowie Tarnowskiej  

Dursztyn

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława Staszica
w Dursztynie

Dziewin

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Dziewinie

Frydrychowice

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Jana Brzechwy
we Frydrychowicach

Gliczarów Górny

Szkoła Podstawowa
im. Andrzeja Skupnia-Florka
w Gliczarowie Górnym

Gorzów

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie

Gromiec

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Marii Konopnickiej  
w Gromcu

Gromnik

Zespół Szkół
Ogólnokształcących
i Zawodowych
Im. Jana Pawła II
w Gromniku

Gronków

Szkoła Podstawowa
w Gronkowie
im. Kazimierza Jagiellończyka

Harkabuz

Szkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej
w Harkabuzie

Hucisko - Pewelka

Publiczna Szkoła
Podstawowa SPSK
w Hucisku-Pewelce

Iwanowice

Gminny Zespół Szkół
im. Jana Pawła II
w Iwanowicach

Jabłonka

Zespół Szkół
im. Bohaterów Westerplatte
w Jabłonce

Jabłonka Bory

Szkoła Podstawowa
w Jabłonce - Borach 

Jachówka

Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej – Curie
w Jachówce

Jankowice

Szkoła Podstawowa
im. ks. Jana Twardowskiego
w Jankowicach

Jodłówka Tuchowska

Szkoła Podstawowa
im. Marii Kotulskiej
w Jodłówce Tuchowskiej

Kamień

Szkoła Podstawowa
im. ks. S. Słotwińskiego
w Kamieniu

Korzkiew

Szkoła Podstawowa
Im. Jerzego Kukuczki
w Korzkwi

 

Kościelisko

Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły
w Kościelisku

Kraków

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. Świętej Rodziny
z Nazaretu
w Krakowie

Kraków

Katolickie Gimnazjum
im. Świętej Rodziny z Nazaretu
w Krakowie

Kraków

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Świętej Rodziny z Nazaretu
w Krakowie

Kraków

Przedszkole Publiczne
i Niepubliczny Żłobek
"Karmelkowy Zakątek"
w Krakowie

Kraków

Szkoła Podstawowa nr 89
im. Kornela Makuszyńskiego
w Krakowie

Kraków

X Liceum Ogólnokształcące
im. KEN
w Krakowie

Kraków

Liceum Ogólnokształcące
Sióstr Prezentek
w Krakowie

Kraków

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy Nr 3 w Krakowie

Kraków

Zespół Szkół
Mechanicznych Nr 1
im. Szczepana Humberta
w Krakowie

Kraków

Szkoła Podstawowa nr 160
im. Św. Augustyna
w Krakowie

Kraków

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 7
im. E. Dembowskiego
w Krakowie

Kraków

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bartłomieja Nowodworskiego
w Krakowie

Kraków

Szkoła Podstawowa nr 33
z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Krakowie

Kraków

Przedszkole Niepubliczne
Tam Tam i Tu
w Krakowie

Kraków

XLIV Liceum Ogólnokształcące
im. ks. Stanisława Konarskiego
w Krakowie

Kraków

Zespół Szkół Łączności
w Krakowie

Kraków - Olszanica

Publiczna Szkoła
Podstawowa Sióstr
Pijarek im. Józefa
Kalasancjusza

Kraków - Olszanica

Publiczne Gimnazjum
Sióstr Pijarek im. Józefa
Kalasancjusza w Krakowie

Krzeszowice

Zespół Szkół Ponadwimnazjalnych
w Krzeszowicach

Laskowa

Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza
w Laskowej

Libiąż

Szkoła Podstawowa
Katolickiego Stowarzyszenia
Wychowawców w Libiążu

Libiąż

Szkoła Podstawowa
nr 1 im. Jana III Sobieskiego
w Libiążu

Łącko

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Łącku

Łostówka

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Łostówce

Marcówka

Szkoła Podstawowa
im. Bohaterów Westerplatte
w Marcówce

Miechów

Zespól Szkół nr 1
w Miechowie

Mikluszowice

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Jana Pawła II
w Mikluszowicach

Mników

Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Mnikowie

Mogilno

Szkoła Podstawowa
im. Wojska Polskiego
w Mogilnie

Muszyna

Zespół Szkolno
- Przedszkolny
w Muszynie

Muszyna

Powiatowy
Zespół Szkół
w Muszynie

Myślenice

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1
w Myślenicach

Myślenice

Szkoła Podstawowa nr 4
im. św. Jadwigi Królowej
w Myślenicach

Myślenice

Gimnazjum nr 3
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Myślenicach

Nowa Wieś Szlachecka

Szkoła Podstawowa
im. Św. Stanisława Kostki
w Nowej Wsi Szlacheckiej

Nowy Sącz

V LO
w Zespole Szkół nr 1
im. KEN
w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Technikum nr 1
w Zespole Szkół nr 1
im. KEN
w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1
w Zespole Szkół nr 1
im. KEN
w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Zespół Szkół
Elektryczno-Mechanicznych
im. Gen Józefa Kustronia
w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Szkoła Podstawowa nr 8
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Wł. Jagiełły w Nowym Sączu

Okulice

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. gen. L. Okulickiego
w Okulicach    

Osielec

Szkoła Podstawowa
im. Karola Szymanowskiego
w Osielcu

Ostrowsko

Szkoła Podstawowa
im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego
w Ostrowsku

Oświęcim

Szkoła Podstawowa
nr 7 im. Zofii Kossak
w Oświęcimiu

Oświęcim

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Orła Białego
w Oświęcimiu

Pcim

Szkoła Podstawowa
nr 1
im. Królowej Jadwigi
w Pcimiu

Piekary

Szkoła Podstawowa
im. Jana Długosza
w Piekarach

Ponikiew

Publiczna Szkoła
Podstawowa SPSK
im. Maksymiliana Kolbe
w Ponikwi

Poskwitów

Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum
im. Św. Franciszka z Asyżu
w Poskwitowie

Rusocice

Szkoła Podstawowa
w Rusocicach

Ryczów

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Tadeusza Kościuszki
w Ryczowie

Sieniawa

Szkoła Podstawowa
im. Władysława Orkana
w Sieniawie

Skomielna Czarna

Szkoła Podstawowa
Ojca Piotra Palucha
w Skomielnej Czarnej

Skrzyszów

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Jana Pawła II
w Skrzyszowie

Słomniki

Zespół Szkół
Ogólnokształcących
im. Kazimierza Wielkiego
w Słomnikach

Smolice

Szkoła Podstawowa
im. A. Kamińskiego
w Smolicach

Stanisław Górny

Publiczna Szkoła
Podstawowa
S P S K
w Stanisławiu Górnym

Staszkówka

Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół
im. Jana Pawła II
w Staszkówce

Staszkówka

Gimnazjum
w Zespole Szkół
im. Jana Pawła II
w Staszkówce

Stronie

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Stroniu

Stróża

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Marii Curie- Skłodowskiej
w Stróży

Sucha Beskidzka

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Jana Pawła II
w Suchej Beskidzkiej

Sułkowice

Młodzieżowe Centrum
Wolontariatu Caritas
ZSZiO
w Sułkowicach

Świątniki

Szkoła Podstawowa nr 2
w Świątnikach Górnych

Tarnów

Szkoła Podstawowa Nr 24
z Oddz. Dwujęzycznymi
im. M. Kopernika w Tarnowie

Tenczyn

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Tenczynie

Wadowice

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Władysława Broniewskiego
w Wadowicach

Wadowice

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
Nr 1 w Wadowicach

Wielogłowy

Szkoła Podstawowa
im. gen. Józefa Gizy
w Wielogłowach

Wierchomla Wielka

Szkoła Podstawowa
w Wierchomli Wielkiej

Witanowice

Zespół Szkolno Przedszkolny
w Witanowicach

Włosań

Szkoła Podstawowa im. św. Faustyny Kowalskiej
we Włosani

Wołowice

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Wołowicach

Zakopane

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Heleny Marusarzówny
w Zakopanem

Zbylitowska Góra

Szkoła Podstawowa
im.Komisji Edukacji Narodowej
w Zbylitowskiej Górze

Zelków

Niepubliczna Szkoła
Podstawowa
w Zelkowie

Złockie

Przedszkole Szczawnik
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Złockiem

Złockie

Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Złockiem

Złockie

Gimnazjum w Zespole
Szkolno-Przedszkolnym
w Złockiem

Żegiestów

Szkoła Podstawowa
w Żegiestowie

 

 

Żegocina

Szkoła Podstawowa
im. Św. Kingi
w Żegocinie       

Żegocina

Zespół Szkół
im. Świętej Jadwigi Królowej
w Żegocinie

Województwo Mazowieckie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Skórzec

Iw Tax
Usługi Księgowe
Iwona Redosz
Skórzec ul.Siedlecka 44b

Skórzec

Stowarzyszenie Sportowe
Grupa biegaczy
SKÓRZEC BIEGA

Cukiernia

Dąbrówka Ług

Pracownia Cukiernicza
Agnieszka i Władysław Wereda
w Dąbrówce Ług

Skórzec

Piekarnia Baldwin
Jastrzębski, Mańkowski Spółka Jawna
ul. Siedlecka 7
Skórzec k. Siedlec

Skórzec

Cukiernia Pszczółka
A. Jastrzębska, E. Mańkowska, K. Uziębło
ul. Siedlecka 7
Skórzec k. Siedlec

Parafia

Warszawa

Parafia Świętych Wyznawców:
o. Rafała Kalinowskiego
i br. Alberta Chmielowskiego
w Warszawie

Szkoła lub przedszkole

Błędów

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Błędowie

Ciechanów

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Orła Białego
w Ciechanowie

Cieszewo

Szkoła Podstawowa
im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
w Cieszewie

Dąbrówka Ług

Przedszkola Bunia
w Dąbrówce Ług

Gołąbek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Gołąbku

Gójsk

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Gójsku

Grodzisk Mazowiecki

Prywatne Przedszkole
Smyk
w Grodzisku Mazowieckim

Halinów

Zespół Szkolno Przedszkolny
w Halinowie

Leoncin

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Leoncinie

Łazy

Liceum Ogólnokształcące
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
w Łazach

Łazy

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Franciszka z Asyżu
w Łazach

Mąkosy Stare

Szkoła Podstawowa
w Mąkosach Starych

Mława

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. ks. Sarbiewskiego SI
w Mławie

Ostrołęka

Społeczna Szkoła Podstawowa
Społ. Tow. Oświatowego
im. ks. J. Twardowskiego
w Ostrołęce

Piaseczno

Prywatne Przedszkole
Smyk
w Piasecznie

Piaseczno

Zespół  Szkół nr 2
im. Emilii Plater
w Piasecznie

Siedlce

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6
im. Wł. Broniewskiego
w Siedlcach

Sienno

Zespół Szkół
Ogólnokształcących
w Siennie

Skórzec

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Skórcu

Stare Gralewo

Szkoła Podstawowa
im. św. Stanisława Kostki
w Starym Gralewie

Warszawa

Zespół Szkół
Sióstr Nazaretanek
z Oddziałami Międzynarodowymi
w Warszawie

Warszawa

XCIX LO
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Z. Herberta
w Warszawie

Zielonki-Parcela

Szkoła Podstawowa
w Zielonkach-Parceli

Województwo Opolskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Cukiernia

Brzeg

Cukiernictwo
Józef Szatanik
ul. Jakuba Sobieskiego 18
w Brzegu

Brzeg

Cukiernia & Kawiarnia
Bombonierka
ul. Długa 39
w Brzegu

Lubliniec

Piekarnia - Ciastkarnia
KAMPA
Cieszkowskiego 2
42-700 Lubliniec

Zębowice

Piekarnia Cukiernia
Kotarski
Izydora Murka 5
46-048 Zębowice

Szkoła lub przedszkole

Brzeg

II Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta
w Brzegu

Gogolin

Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Gogolinie

Gosławice

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae
w Gosławicach

Opole

Zespół Szkolno- Przedszkolny
Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae
w Opolu

Raszowa

Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia
Pro Liberis Silesiae
w Raszowej

Wołczyn

Publiczne Gimnazjum
im. Jana Pawła II
Wołczyn

Wołczyn

Liceum Ogólnokształcące
Wołczyn

Województwo Podkarpackie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Dybków

Koło Gospodyń Wiejskich
w Dybkowie
gmina Sieniawa

Leżachów

Koło Gospodyń Wiejskich
w Leżachowie
gmina Sieniawa

Paluchy

Koło Gospodyń
Wiejskich w Paluchach
Gmina Sieniawa

Sieniawa

Centrum Kultury,
Sportu i Rekreacji
„Sokół”
w Sieniawie

Sieniawa

Stowarzyszenie
Aktywni w Sieniawie

Cukiernia

Bachórz
Piekarnia Cukiernia GENESIS
Elżbieta Domin
36-068 Bachórz

Błażowa
Cukiernia Kalinka
ul.3 Maja 51
36-030 Błażowa 
Dynów
Ciastkarnia Paula
Elżbieta Piskorek
Ul. Dworska 40
36-065 Dynów
Iwonicz

Piekarnia Lidia Fiejdasz
w Iwoniczu
ul. Floriańska 260     
38-440 Iwonicz

Rzeszów

Zakład Cukierniczo-Piekarniczy "Iza" Izabela Szczęch
Ul. Pułaskiego 1
35-011 Rzeszów

Sędziszów Małopolski

Cukiernia Hanusia
ul. Miodowa 4
Sędziszów Małopolski

Trzciana

Piekarnia "Marzenie"
Cecylia Róg-Gąsior
Trzciana 139B

 

Ropczyce

Malaga Bistro Cafe
Rynek 4,
Ropczyce

Parafia

Jaszczew

Parafia
p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Jaszczwi

Ropczyce

Parafia
pw. Przemienienia Pańskiego
w Ropczycach

Rzeszów

Wspólnota Miriam
Odnowa w Duchu Świętym
z Rzeszowa

Zagórze

Dom Zakonny Zakonu
Braci Mniejszych Kapucynów
w Zagórzu

Szkoła lub przedszkole

Będziemyśl

Szkoła Podstawowa
im. Św. Jana Kantego
w Będziemyślu

Głogów Małopolski

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Głogowie Małopolskim

Godowa

Zespół Szkół
im. Jana Pawła II
w Godowej

Gorzyce

Koło Misyjne
w Szkole Podst. nr 2
im. Jana Pawła II
w Gorzycach

Gorzyce

12 GZ Mega Brysie
8 DH im. Szarych Szeregów
w Gorzycach

Góra Ropczycka

Zespół Szkół w Górze Ropczyckiej
Szkoła Podstawowa
i Publiczne Przedszkole

Grodzisko Górne

Zespół Szkół
im. prof. Franciszka Leji
w Grodzisku Górnym

Gwoźnica Górna

Szkoła Podstawowa
w Gwoźnicy Górnej

Harta

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Ks. Bronisława Markiewicza
w Harcie

Iwierzyce

Szkoła Podstawowa
im. mjr. H. Sucharskiego
w Iwierzycach

Iwonicz Zdrój

Szkoła Podstawowa
im. ks. Antoniego Podgórskiego
w Iwoniczu

Jaszczew

19 Drużyna
Harcerska
w Jaszczwi

Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 1
im.ks. Franciszka Blachnickiego 
w Jodłowej

Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Marii Konopnickiej
w Jodłowej

Korczyna

Szkoła Podstawowa
im. Aleksandra Fredry
w Korczynie

Krosno

Szkoła Podstawowa nr 14
im. Polskich Olimpijczyków
w Krośnie

Lutcza

Zespół Szkół
im. Św. Rodziny
w Lutczy

Majdan Zbydniowski

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Żołnierzy II Armii WP
w Majdanie Zbydniowskim

Mielec

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Władysława Szafera w Mielcu

Potok

Szkoła Podstawowa
im. Edmunda Łozińskiego
w Potoku

Pustków

Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Pustkowie

Ropczyce

Specjalny Ośrodek
Szkolno - Wychowawczy
w Ropczycach

Ruda Łańcucka

Szkoła Podstawowa
w Rudzie Łańcuckiej

Rzeszów

Szkoła Podstawowa nr 17
z Oddz. Integracyjnymi
im. 21 Brygady Strzelców
Podhalańskich w Rzeszowie

Sędziszów Małopolski

Liceum Ogólnokształcące
im. ks. Piotra Skargi
w Sędziszowie Młp.

Sędziszów Małopolski

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II
w Sędziszowie Małopolskim

Sędziszów Małopolski

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Władysława Węglowskiego
w Sędziszowie Małopolskim

Sędziszów Małopolski

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Sędziszowie Małopolskim

Sędziszów Młp.

Publiczne Przedszkole
nr 2
im. Janusza. Korczaka
w Sędziszowie Młp.

Sieniawa

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Sieniawie

Stalowa Wola

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11
im. Szarych Szeregów
w Stalowej Woli

Stalowa Wola

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. Wacława Górskiego
w Stalowej Woli

Szebinie

Szkoła Podstawowa
im. Stefanii Sempołowskiej
w Szebniach

Ulanica

Szkoła Podstawowa
w Ulanicy

Wiercany

 
Szkoła Podstawowa im.Bolesława Prusa
w Wiercanach

Wola Wielka

Publiczna
Szkoła Podstawowa
w Woli Wielkiej

Województwo Podlaskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Sejny

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
przy Sanktuarium
Matki Boskiej Sejneńskiej

Cukiernia

Łomża

Cukiernia Raffaello
Marii Skłodowskiej-Curie 17
w Łomży

Łomża

Cukiernia Słodka Zośka
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 112
w Łomży

Łomża

SWOJSKIE JADŁO S.C.
Krystyna i Krystian Sasinowscy
ul. Nowa 2
w Łomży

Piątnica

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy
L.Kosakowski G.Karwowski
Stawiskowska 53B,
18-421 Piątnica

Parafia

Sejny

Sanktuarium Matki Boskiej Sejneńskiej

Sejny

Dziecięce Koło Misyjne
przy Sanktuarium
Matki Boskiej Sejneńskiej

Szkoła lub przedszkole

Bargłów Kościelny

Szkoła Podstawowa
w Bargłowie Kościelnym

Białobrzegi

Szkoła Podstawowa
im. Gen. I. Prądzyńskiego
w Białobrzegach

Borkowo

Szkoła Podstawowa
im. Papieża Jana Pawła II
w Borkowie

Krasnopol

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Krasnopolu

Łomża

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Władysława Broniewskiego
w Łomży 

Siemiatycze

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II
w Siemiatyczach

Wysokie Mazowieckie

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Wysokiem Mazowieckiem

Województwo Pomorskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Cukiernia

Lębork

Cukiernia - Piekarnia
Kazimierz Pioch
Bohaterów Monte Cassino 16
84-351 Lębork

Lębork

Cukiernia- Piekarnia
Eugeniusz Głodowski
ul. Krzywoustego 25
84-300 Lębork

Lębork

Cukiernia - Piekarnia Kazimierz Pioch
Bohaterów Monte Cassino 16
84-351 Lębork

Lębork

Cukiernia- Piekarnia Eugeniusz Głodowski
ul. Bolesława Krzywoustego 25
84-300 Lębork

Lichnowy

Małgorzata Zalewska, Witold Mięsak
Piekarnia „Chlebpol”
Jesionowa 11a
82-224 Lichnowy

Maszewo Lęborskie

Cukiernia - Piekarnia
Marzena i Janusz Marszk
Murowana 23,
84-315 Maszewo Lęborskie

Nowy Staw

Cukiernia Jędruś
Marek Jendruszewski
ul. Pułaskiego 22
82-230 Nowy Staw

Szkoła lub przedszkole

Maszewo Lęborskie

Szkoła Podstawowa
im Polskich Olimpijczyków
w Maszewie Lęborskim

Nowy Staw

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola
w Nowym Stawie

Przywidz

Szkoła Podstawowa
w Przywidzu 

Rumia

Szkoła Podstawowa
nr 9
im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
w Rumi

Województwo Śląskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Bytom

Przychodnia Specjalistyczna
w Bytomiu
Śląski Ośrodek Onkologii
Sanivitas

Bytom

Poradnia rodzinna ESKULAP
w Bytomiu
przy ul. Bałtyckiej 2

Cukiernia

Bobrowniki

Piekarnia Cukiernia
ZIARENKO
Bogusław Zwierzchowski
w Bobrownikach
przy ul. Sienkiewicza 123

Pszczyna

Piekarnia - Cukiernia Kądzielnik
sklep w Pszczynie
ul. Marii Konopnickiej 1
(zaraz obok kościoła)

Radzionków

Cukiernia Bączkowicz
ul. Długa 4
41-922 Radzionków

Radzionków

Piekarnia
Piotr Grabowski
ul. Cmentarna 15
41-922 Radzionków

Ruda Śląska

Cukiernia LUX
Zbigniew Ostański i Tadeusz Ostański
ul. Jaracza 3, 41-704 Ruda Śląska

Rybnik
EMILIA KRISTOF
FIRMA RODZINNA Sp. z  o.o.
ul. Czwartaków 8
44-253 Rybnik
Sosnowiec

Cukiernia – Piekarnia "Maciuś"
Sp.j. M. D. M. Nawalkowski
Sosnowiec ul. Piękna 5

Ustroń

Piekarnia-Cukiernia
Bethlehem
ul. Skoczowska 71
43-400 Pierściec

Zebrzydowice

Roman Somerlik
Piekarnia
ul. Orzeszkowej 59
43-410 Zebrzydowice

Żory

Cukiernia Król
Rybnik Boguszowice,  
ul. Rajska 2A

Żory

PIEKARNIA REHLIS Sp.j.
os. Sikorskiego PU-15
44-240 ŻORY

Parafia

Bielsko - Biała

Wspólnota "Pójdź za Mną"
przy Parafii
p.w. Św. Andrzeja Boboli
w Bielsku - Białej

Bytom Szombierki

Parafia
Wniebowstąpienia Pańskiego w Bytomiu Szombierkach
ul. Wyzwolenia 85

Pewel Ślemieńska

Parafia Rzymsko-Katolicka
p.w. NMP Królowej Polski
w Pewli Ślemieńskiej

Pisarzowice

Diakonia Muzyczna
Solo Dios Basta 
przy Parafii Św. Marcina
w Pisarzowicach

Sosnowiec Zagórze

Grupa Modlitwy Ojca Pio
przy parafii Matki Bożej Fatimskiej
w Sosnowcu Zagórzu

Szkoła lub przedszkole

Bełk

Szkoła Podstawowa
im. Franciszka Rducha
w Bełku

Bielsko - Biała

Zespół Szkół
Budowlanych
im. gen. Stanisława Maczka
w Bielsku-Białej

Bielsko - Biała

Szkoła Podstawowa
Skała
w Bielsku-Białej

Bieruń

Liceum Ogólnokształcące
im. Powstańców Śląskich
w Bieruniu

Bieruń

Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
w Bieruniu

Bieruń

Szkoła Podstawowa nr 3
im Orła Białego
w Bieruniu

Bytom

Przedszkole Miejskie
nr 35
w Bytomiu

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Józefa Lompy
w Bytomiu

Bytom

Przedszkole Miriada 2
w Bytomiu

Bytom

Przedszkole Miejskie
nr 40
w Bytomiu

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 44
im. UNICEF
w Bytomiu

Bytom

Szkoła Podstawowa
nr 45
w Bytomiu

Bytom

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Mikołaja Kopernika
w Bytomiu

Bytom

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
im. Ludomira Różyckiego
w Bytomiu.

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 32
w Bytomiu

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 28
im. Królowej Jadwigi
w Bytomiu

Chełm Śląski

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Floriana Adamskiego
w Chełmie Śląskim

Cieszyn

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. Świętej Rodziny
w Cieszynie

Gliwice

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8
w Gliwicach

Hażlach

Szkoła Podstawowa
im. "Trzech Braci"
w Hażlachu

Kaniów

Zespół Szkolno - Przedszkolny
Szkoła Podstawowa
w Kaniowie

Mizerów

Zespół Szkolno
- Przedszkolny
w Mizerowie

Mysłowice

SP nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Jerzego Chromika
w Mysłowicach

Orzesze-Zawiść

Szkoła Podstawowa
im.Alfreda Szklarskiego
w Orzeszu-Zawiści

Pewel Ślemieńska

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. ks. Bronisława Markiewicza
w Pewli Ślemieńskiej

Pszczyna

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Józefa Pukowca
w Pszczynie

Pszczyna

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Książąt Pszczyńskich

Racibórz

Szkoła Podstawowa nr 3
im. K.K. Baczyńskiego
w Raciborzu

Radzionków

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Radzionkowie

Ruda Śląska

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Wyplera
w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska

Szkoła Podstawowa nr 40 
im. Karola Goduli
w Rudzie Śląskiej

Rybnik

Zespół Szkolno
-Przedszkolny nr 2
im. Janusza Korczaka
w Rybniku

Rybnik

Szkoła Podstawowa nr 35
im. ks. Franciszka Blachnickiego
w Rybniku

Skoczów

Zespół Szkół Specjalnych Skoczów
przy Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym " Bucze"
w Górkach Wielkich

Sosnowiec

Przedszkole Miejskie nr 40
w Sosnowcu

Stara Wieś

Szkoła Podstawowa
im. Ks. kan. Stefana Wojtyłki
w Starej Wsi

Studzionka

Szkoła Podstawowa nr 12
w Studzionce

Tarnowskie Góry

Zespół Szkół
Artystyczno-Projektowych
w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry

Salezjański Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Tarnowskich Górach

Tychy

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Marii Curie- Skłodowskiej
w Tychach

Wojkowice

Zespół Szkół
Ogólnokształcących

i Technicznych
w Wojkowicach

Wojkowice

Szkoła Podstawowa nr 1 
w Wojkowicach

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 36
im. Juliana Tuwima
w Zabrzu

Żory

Szkoła Podstawowa nr 15
w Żorach

Żory

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
w Żorach

Województwo Świętokrzyskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Cukiernia

Kielce

Piekarnia
"Pod Telegrafem"
ul. Ściegiennego 258C
25-116 Kielce

Szkoła lub przedszkole

Brzegi

Zespół Placówek
Oświatowych
w Brzegach

Kielce

I  Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Reja
w Kielcach

Kielce

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. św. Stanisława Kostki
w Kielcach

Kielce

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Stanisława Kostki
w Kielcach

Kielce

I Społeczne Przedszkole
im. Mikołaja Reja
w Kielcach

Kielce

Szkoła Branżowa I Stopnia
ul.Nowaka Jeziorańskiego 53
w Kielcach

Łukowa

Szkoła Podstawowa
w Łukowej

Nowiny

Zespół Szkół
Ponadpodstawowych
im. Świętej Jadwigi
Królowej Polski w Nowinach

Nowiny

Szkoła Podstawowa
im. Orląt Lwowskich
w Nowinach

Ostrowiec Świętokrzyski

Technikum nr 3
w Zespole Szkół nr 3
w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Skarżysko-Kamienna

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Curie Skłodowskiej
w Skarżysku-Kamiennej

Skorzeszyce

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Skorzeszycach

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Szkoła lub przedszkole

Giżycko

Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

Województwo Wielkopolskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Partner

Osieczna

Gminna Spółdzielnia
„Samopomoc Chłopska”
w Osiecznej

Cukiernia

Dopiewo

Piekarnia-Cukiernia K. i L. Nowaczyk sp. j.
ul. Młyńska 9, 62-070 Dopiewo

Wilkowice

Grygier Wojciech
Piekarnia-Cukiernia
ul. św. Marcin 1,
64-115 Wilkowice

Parafia

Piła

Klasztor Zakonu
Braci Mniejszych Kapucynów
Parafia św. Antoniego
w Pile

Szkoła lub przedszkole

Biała

Szkoła Podstawowa
im podporucznika Alfreda Sofki
w Białej

Cieszyn gm. Sośnie

Publiczne Przedszkole
w  Cieszynie
Gmina Sośnie

Cieszyn gm. Sośnie

Szkoła Podstawowa
w  Cieszynie
Gmina Sośnie

Dłużyna

Szkoła Podstawowa
w Dłużynie

Dziembowo

Szkoła Podstawowa
w Dziembowie

Gniezno

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Polskich Noblistów
w Gnieźnie

Grębanin

Szkoła Podstawowa
w Grębaninie

Hanulin

Szkoła Podstawowa
im Janusza Kusocińskiego
w Hanulinie

Kalisz

Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek
w Kaliszu

Kaszczor

Zespół
Szkoła Podstawowa
i Przedszkole Samorządowe
w Kaszczorze

Kępno

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Bohaterów Westerplatte
w Kępnie

Kępno

Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych nr 1
w Kępnie

Kluczewo

Zespół
Szkolno-Przedszkolny
w Kluczewie

Komorniki

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Edwarda hr. Raczyńskiego
w Komornikach

Krążkowy

Szkoła Podstawowa
im. ks. Zdzisława Peszkowskiego
w Krążkowach

Krotoszyn

Szkoła Podstawowa nr 3
z oddziałami integracyjnymi
im. Jana Pawła II
w Krotoszynie

Laski

Zespół Szkół
im. Jana Pawła II
w Laskach

Leszno

Akademia Odkrywców
Dwujęzyczna Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
w Lesznie

Leszno

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Wojska Polskiego
w Lesznie

Łęka Mroczeńska

Szkoła Podstawowa
w Łęce Mroczeńskiej

Mochy

Szkoła Podstawowa 
im. Jana Pawła II
w Mochach

Mochy

Przedszkole Samorządowe
z Oddziałem Integracyjnym
w Mochach

Mroczeń

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Mroczeniu

Ołobok

Szkoła Podstawowa
im. Ks. Józefa Kuta
w Ołoboku

Piła

Szkoła Podstawowa nr. 4
im. Mikołaja Kopernika
w Pile

Piła

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Olimpijczyków Polskich
w Pile

Piła

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Brzechwy
w Pile

Piła

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich
w Pile

Plewiska

Szkoła Podstawowa nr 2
w Plewiskach

Rostarzewo

Zespół
Przedszkolno-Szkolny
w Rostarzewie

Śmiłowo

Szkoła Podstawowa
w Śmiłowie

Trzcianka

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Władysława Broniewskiego
w Trzciance

Wałcz

Zespół Szkół nr 4 
Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
w Wałczu

Wągrowiec

I Liceum Ogólnokształcące
im. Powstańców Wielkopolskich
w Wągrowcu

Wyszyny

Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Wyszynach

Województwo Zachodniopomorskie

Poniżej znajduje się lista szkół, cukierni i kawiarni zgłoszonych do akcji. Jeżeli chcesz się zgłosić, wyślij maila na adres paczek@misje.kapucyni.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowy.

Parafia

Wałcz

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Mikołaja
w Wałczu

Szkoła lub przedszkole

Gostomia

Szkoła Filialna
im. Janusza Korczaka
w Gostomi

Kołobrzeg

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Bohaterów I Armii
Wojska Polskiego
w Kołobrzegu

Piecnik

SKC - Samarytanie
przy Szkole Podstawowej
w Piecniku

Przecław

Szkoła Podstawowa
w Przecławiu

Różewo

Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy
w Różewie

Wałcz

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Kornela Makuszyńskiego
w Wałczu

Wałcz

Szkoła Podstawowa
nr 4 im. Zdobywców
Wału Pomorskiego
w Wałczu

Przelew tradycyjny


Jeśli preferujesz przelew bezpośrednio z własnego konta lub wpłatę na poczcie, prosimy o podanie w tytule wpłaty,
oprócz dopisku "Pączek dla Afryki", adresu e-mail. Będziemy mogli przesłać Ci podziękowanie za Twoją pomoc.

Numer konta: 26 1240 4533 1111 0010 5274 9794

FUNDACJA KAPUCYNI I MISJE
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków

 

Wyślij E-Pączka

Dołącz do akcji! Wyślij swojego pączka do Afryki!

Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną, która ma na celu pozyskanie środków
na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.

Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.
Za pomocą elektronicznego systemu eCard, korzystając z karty płatniczej i e-Przelewów, możesz złożyć darowiznę.
Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji.

Każdą wpłaconą darowiznę możesz odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem!

Formularz - eCard

Imię:Nazwisko:
E-mailKwota

Na mocy przepisów ustawy o ochronie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych (w skrócie RODO), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych - Fundację Kapucyni i Misje z siedzibą w Krakowie 30-298, ul. Korzeniaka 16, zawartych w formularzu kontaktowym w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail w celu przesyłania mi korespondencji zawierającej informacje o działaniach na rzecz potrzebujących w Afryce realizowanych przez misjonarzy kapucynów.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać zmiany, sprostowania lub usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO Fundacji Kapucyni i Misje, poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: fundacja@misje.kapucyni.pl, mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości przesyłania mi informacji o działaniach Fundacji.

ILE JUŻ ZEBRALIŚMY

Potrzebujemy 400 000 zł aby zrealizować projekty misjonarzy w 2019 roku

ZEBRALIŚMY JUŻ
  396,354 ZŁ

99.1%

 

Dzięki Tobie możemy zebrać całą kwotę i pomóc misjonarzom.

Dołącz do nas! Wyślij pączka do Afryki!

 

FUNDACJA KAPUCYNI I MISJE
ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków
26 1240 4533 1111 0010 5274 9794
z dopiskiem: Pączek dla Afryki